Secretariat/Anunțuri : 0349883199 || Redacție : 0349883144 || E-mail: anunt.olttv@yahoo.ro / office@olttv.ro
CSM Slatina│Trei amicale, trei victorii
08.02.2021
Autor articol: Simona Andrei
Vizualizari: 91

CSM Slatina s-a impus cu scorul de 2 la 0 în amicalul disputat în deplasare, cu Viitorul Pandurii Târgu Jiu. Golurile au fost marcate de Radu Necşulescu şi Daniel Rogoveanu, în partea a doua a confruntării.

Viitorul Pandurii Târgu Jiu a fost echipa din duelul amical susținut în acest week-end de CSM Slatina. S-au jucat două reprize a câte 60 de minute, astfel încât toți fotbaliștii să aibă cât mai multe minute jucate. Un duel prin care slătinenii bifează încă o victorie în seria meciurilor de pregătire. Viitorul Pandurii Târgu Jiu și CSM Slatina s-a încheiat cu scorul de 2 la 0. Dinu Todoran, antrenorul slătinenilor este mulțumit de evoluția sportivilor săi în aceste amicale.
CSM Slatina va susține miercuri, în deplasare, amicalul cu Pandurii Târgu Jiu, vineri cu Petrolul Potcoava, iar sâmbătă se va încheia seria jocurilor de pregătire cu CSO Filiași, pe teren propriu, de la ora 11.

DIN ACEEASI CATEGORIE
Program OLTTV

L M M J V S D

* Publicitatea este difuzata in timpul talk-show-urilor (ora 20:20), stirilor (ora 19:30) și între emisiuni.