Secretariat/Anunțuri : 0349883199 || Redacție : 0349883144 || E-mail: anunt.olttv@yahoo.ro / office@olttv.ro
CSM Slatina, pe podium la „Paleta de Argint”
27.06.2024
Autor articol: Simona Andrei
Vizualizari: 453

Recent, în competiția „Paleta de Argint” desfășurată la Buzău, tenismenele pregătite de Gabriela Cuțudi au obținut noi rezultate remarcabile. Bianca Toma a câștigat medalia de aur la proba individuală și a ocupat locul doi în concursul pe echipe.

Sportivele secției de tenis de masă de la CSM Slatina, reușesc să obțină noi rezultate. De această dată, micuțele pregătite de Gabriela Cuțudi, au participat la „Paleta de Argint”, o competiție la care au luat parte peste 200 de sportivi din toată țara. Clubul slătinean și-a adjudecat două medalii: aur și argint.
Pentru al doilea an consecutiv, Bianca Toma reușește să-și adjudece marele trofeu, în proba individuală.
La sfârșitul lunii august, Bianca va participa la Campionatul Național U11. Aici, slătineanca țintește noi medalii, atât în proba individuală, cât și în cea pe echipe.

DIN ACEEASI CATEGORIE
Program OLTTV

L M M J V S D

* Publicitatea este difuzata in timpul talk-show-urilor (ora 20:20), stirilor (ora 19:30) și între emisiuni.