Fii reporter pentru o zi. TRIMITE STIREA TA
Secretariat/Anunțuri : 0349802930 || Redacție : 0349417241 || E-mail: anunt.olttv@yahoo.ro / office@olttv.ro
Joi, 29 noiembrie, revenim în casele dumneavoastră!
28.11.2018
Autor articol: Olt Tv
Vizualizari: 325

Vă mulțumim pentru răbdarea cu care ne-ați așteptat! Celor care au străbătut orașul prin frig si vânt cu scopul de a afla ce se întâmpla cu televiziunea lor de suflet si ne-au telefonat îngrijorați ca Olt Tv nu se mai vede în casa lor, le spunem că interesul și gândul lor bun ne onorează și ne obligă!


Echipa Olt Tv pregătește în detaliu reîntâlnirea cu dumneavoastră!
Cu și despre tine, slătinean sau oltean, cu reflectarea activităților din comunitatea noastră, cu informații clare, corecte și rapide,cu dezbateri despre subiectele momentului, așa va fi apariția noastră în căminele dumneavoastră! Ne revedem cu drag, telespectatori aproape de televiziunea orașului nostru ! 

DIN ACEEASI CATEGORIE
Program OLTTV

L M M J V S D


* Publicitatea este difuzata in timpul talk-show-urilor (ora 20:20), stirilor (ora 19:30) și între emisiuni.

Slatina 650
OLTTV LIVE